Sıkça Sorulan Sorular

 

Kargom / Siparişim ne zaman ulaşır?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra Yurtiçi Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

Ürünümü İade Etmek istiyorum. İade Şartları Nedir?

İade etmek istediğiniz ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz doldurarak, anlaşmalı Kargo firmamız ile karşı ödemeli iade yapabilirsiniz.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de iade ile birlikte gönderilmelidir.

Tekrar satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade hakkı için diğer şartlarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Ürünümü Nasıl İade Edebilirim/Değiştirebilirim?

modamoss.com'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de modamoss.com Müşteri Hizmetleri 0850 380 00 58  ile temasa geçerek, kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz.

Geri Gönderim: İade edilmek istenen ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydıyla kargo ile geri gönderebilirsiniz.

 

Hediye Ürünümü Nasıl İade Edebilirim?

Hediyelerinizi 30 gün içerisin de değiştirme imkanına sahipsiniz. İade etmek istediğiniz ürünlerle birlikte hediye kartınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir.

 

Kargo Şirketi İle Ürünümü Nasıl İade Edeceğim?

Anlaşmalı kargo firmamızın size en yakın şubesine giderek, Fatura üzerinde bulunan ünvana gönderilmesini isteyebilirsiniz.

 

Kargo Şirketi İle Yapmış Olduğum İadeyi Nasıl Takıp Edeceğim?

Anlaşmalı olduğumuz kargonun web sitesine girerek sorgulama yapabilirsiniz veya kargo şirketinin çağrı merkezini arayarak sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ürünümü İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

İade edeceğiniz ürünleri, size gelen kargo firması (anlaşmalı olduğumuz kargo) ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

 

Ücret İadesi Nasıl ve Ne Zaman Yapılıyor?

Kalite güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün gerçekleştirilecektir. Ödemenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

 

Satın Aldığım Ürün Kullanım Sonrası Bozuldu/Özelliğini Yitirdi. Ne Yapmalıyım?

Ürününüzün normal kullanım şartları içerisinde üretim hatasından kaynaklanan bir nedenle bozulduğunu / özelliğini yitirdiğini düşünüyorsanız iade şartları çerçevesinde iade edebilirsiniz. İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kalite güvence birimimiz tarafından inceleme sürecine tabi tutulacaktır. İadeniz ile ilgili en kısa sürede SMS ve e-mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.