İade ve Değişim Koşulları

 

·         modamoss.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup anlaşmalı Kargo ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz.

·         Sebep göstermeden cayma hakkı yasal olarak 14 gündür.

·         Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

·         Sadece tasarım ve abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır.

·         Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir.

·         İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

·         Ayrıca iade veya değişim için gönderilen ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

·         İadeniz modamoss.com 'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır.

·         İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir.

·         Sipariş sürecinde hak kazandığınız hediye çeki, ücretsiz kargo gibi kampanyalar iade tutarı göz önünde bulundurularak değerlendirilir. İade tutarınız faydalandığınız kampanya dahilinde olmadığı durumlarda kampanya tutarı iade ücretinizden düşürülmektedir. Örn, 10 TL hediye çeki kazandıysanız mevcut iadenizden 10 TL kesintiye uğramaktadır. Veya ücretsiz kargo seçeneğinden faydalandığınız da sistemdeki kargo ücreti iade ücretinizden kesilmektedir.

·         Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve modamoss.com 'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

·         Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

·         Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden modamoss.com sorumlu olmamaktadır.

·         Ayrıntılı bilgi için 0850 380 00 58 no’lu telefonu arayabilir veya destek bölümünden e-mail ile bilgi talep edebilirsiniz.

·         İadeniz modamoss.com 'un ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılarak ve modamoss üyelik hesabınıza bakiyeniz yüklenerek işlem sağlanmaktadır.

·         İade tutarınızın altında verilen siparişler de değişim işlemi sağlanmamaktadır.

·         Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı ya da üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır.

·         İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde hiçbir ücret ödenmemektedir.

·         İadenizin üzerinde verilen siparişlerde kargo masrafı firmamıza ait olup kapıda ödeme masrafı size ait olacaktır.

 

İade ve Değişim Süresi Kaç Gündür?

modamoss.com 'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de modamoss.com Müşteri Hizmetleri 0850 380 00 58 ile temasa geçerek, kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz.

Bu sürenin dışında herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.

Kusurlu göndereceğiniz ürünler de; aldığınız ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır.

Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.